HAKKIMIZDA

ARTAŞ, 1982 yılından bugüne başta Su ve Atıksu Arıtma, Atıksuların Geri Kazanımı ve Biyogaz tesislerinin anahtar teslimi kurulumu olmak üzere Çevre Koruma Teknolojileri konusunda faaliyet gösteren mühendislik, imalat ve taahhüt firmasıdır. ARTAŞ, 120’ yi aşkın çalışanı, 400’ den fazla referansıyla Türkiye’nin Çevre Teknolojileri alanında lider ve en eski uzmanlık firması konumundadır.

ARTAŞ olarak;

• Su Arıtımında; Filtrasyon, Nanofiltrasyon (NF), Reverse Osmosis (RO), Desalinasyon, Elektrodeiyonizasyon (EDI),  Lisanslı reçine (akışkan yatak-WS) teknolojileri ile dealkalizasyon, demineralizasyon, yumuşatma, sterilizasyon (UV, sıvı-gaz klorlama), ozonlama, arsenik arıtımı
• Atıksu Arıtımında; Fiziksel, kimyasal, aerobik - anerobik biyolojik arıtma, denitrifikasyon
• Baca Gazı Arıtma,
• Katı atık (organik, çamur, tıbbi atıklar v.b) susuzlaştırma, yakma, kompostlama gibi proses teknolojileri uygulayarak;

Endüstriyel-Evsel atıksu (ve çamur) arıtma, geri kazanma
Biyogaz üretim-yönetim-değerlendirme
İçme ve evsel-endüstriyel kullanım suyu üretme
Katı atık uzaklaştırma, yönetim-değerlendirme tesisleri kurmaktayız.

ARTAŞ, yüklenim ve uzmanlık uygulamalarını tasarımdan devreye alma ve işletmeye uzanan bir çerçevede, Türkiye, Yunanistan, Almanya, Cezayir, Irak, Suriye, Rusya ve Türki Cumhuriyetlerin ağırlıklı olmak üzere sürdürmektedir.

ARTAŞ tüm çalışmalarını sahip olduğu; CE, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve  Güvenliği Belgeleri'ne uygun olarak yürütmekle birlikte, TSE İmalat Yeterlilik, Kalite Uygunluk, Hizmet Yeri Yeterlilik ve Satış Sonrası Hizmetleri Yeterlilik Belgelerine de sahiptir.

ARTAŞ bugüne kadar yurt içinde ve dışında çeşitli sanayi kuruluşlarına, belediyelere ve müteahhitlere yüzlerce tesis kurmuş, Birleşmiş Milletler Global Compact Taahhütnamesini sektöründe ilk imzalamış güvenilir bir firmadır.

 

 

   

Cihannuma Mah. Bostancıbaşı Sok. No:8A  34353 Beşiktaş, İstanbul / TÜRKİYE

Tel: +90 (212) 260 30 04  Fax: +90 (212) 261 92 40   Mail: info@artas.com.tr  

 
Web Tasarım MW